Heleroosa beebitüdrukutekomplekt / Tiny Accs / 00201PGSTA

28.70 

Beebitüdrukutekomplekt: lutikett, närimisrõngasja põll Kaunis pakend, mis sobib ideaalselt kingituseks.

  • Toidukvaliteediga silikoonist ja naturaalsest puidust valmistatud närimisrõngas väikesele lapsele. Ümbermõõt: 14 cm. Ideaalselt sobib hammaste välja tulemiseks. Ohutu närimiseks ja mängimiseks. Silikooni ja puidu erinev kõvadus aitab leevendada valu. Aitab peenmotoorika arenemisel. Sertifitseeritud ja vastavuses Euroopa ohutusstandarditega. Sobib igas vanuses lastele. Hooldusjuhised: pesta sooja veega kasutades imikute seep või pesemisvedelik ja enne kasutamist hoolikalt kuivatada. Käsitöö: Tiny Accs, Eesti. Käsitöö Koostis: toidusilikoon (keemiliste lisanditeta) ja looduslik värvimata pöögipuit.
  • Toidukvaliteediga silikoonist ja naturaalsest puidust lutikett väikestele lastele. Pikkus: 26 cm. Ohutu närimiseks. Lisaks võib kinnitada lutti või närimislelu. Kinnitatakse lapse riiete või jalutuskäru külge. Sertifitseeritud ja vastavuses Euroopa ohutusstandarditega. Sobib igas vanuses lastele. Kaunis pakend, mis sobib ideaalselt kingituseks. Hooldusjuhised: pesta sooja veega kasutades imikute seep või pesemisvedelik ja enne kasutamist hoolikalt kuivatada. Käsitöö: Tiny Accs, Eesti. Käsitöö Koostis: toidusilikoon (ilma keemiliste lisanditeta) ja looduslik värvimata pöögipuit, puidust ja metallist klamber (ohutu beebile)
  • Kahekihiline puuvillane pudipõll lastele. Läbimõõt: 35 cm. Sobib imikutele sünnist kuni 2 aastani. Seal on 2 nuppu, mis võimaldavad pudipõlle läbimõõtu reguleerida. Pehme ja õrn materjal, mis sobib ideaalselt beebi naha jaoks. Pesta saab pesumasinas õrnal režiimil temperatuuril 30°. Materjal: 100% puuvill. Tootja: Hiina; Maaletoja: Tiny Accs
  • Tarne: 2-3 tööpäeva
Puhasta
Heleroosa beebitüdrukutekomplekt / Tiny Accs / 00201PGSTA