Heleroosa beebitüdrukute komplekt / Tiny Accs / 00205PTA

29.90

Beebikomplekt: lutikett ja kaks närimisrõngad. Kaunis pakend, mis sobib ideaalselt kingituseks.

  • Toidukvaliteediga silikoonist ja naturaalsest puidust lutikett väikestele lastele. Pikkus: 28 cm. Ohutu närimiseks. Lisaks võib kinnitada lutti või närimislelu. Kinnitatakse lapse riiete või jalutuskäru külge. Sertifitseeritud ja vastavuses Euroopa ohutusstandarditega. Sobib igas vanuses lastele. Kaunis pakend, mis sobib ideaalselt kingituseks. Hooldusjuhised: pesta sooja veega kasutades imikute seep või pesemisvedelik ja enne kasutamist hoolikalt kuivatada. Käsitöö: Tiny Accs, Eesti. Käsitöö Koostis: toidusilikoon (ilma keemiliste lisanditeta) ja looduslik värvimata pöögipuit, puidust ja metallist klamber (ohutu beebile)
  • Toidukvaliteediga silikoonist ja naturaalsest puidust valmistatud närimisrõngas väikesele lapsele. Ümbermõõt: 14 cm. Ideaalselt sobib hammaste välja tulemiseks. Ohutu närimiseks ja mängimiseks. Silikooni ja puidu erinev kõvadus aitab leevendada valu. Aitab peenmotoorika arenemisel. Sertifitseeritud ja vastavuses Euroopa ohutusstandarditega. Sobib igas vanuses lastele. Hooldusjuhised: pesta sooja veega kasutades imikute seep või pesemisvedelik ja enne kasutamist hoolikalt kuivatada. Käsitöö: Tiny Accs, Eesti. Käsitöö Koostis: toidusilikoon (keemiliste lisanditeta) ja looduslik värvimata pöögipuit.
  • Toidukvaliteediga silikoonist valmistatud närimisrõngas väikesele lapsele. Kõrgus: 8.5cm. Ideaalselt sobib hammaste välja tulemiseks. Ohutu närimiseks ja mängimiseks. Võib külmutada igemete valu leevendamiseks. Aitab peenmotoorika arenemisel. Saab kinnitada lutikettiga. Sertifitseeritud ja vastavuses Euroopa ohutusstandarditega. Sobib igas vanuses lastele. Hooldusjuhised: pesta sooja veega kasutades seep või imikute pesemisvedelik ja enne kasutamist hoolikalt kuivatada. Tootja: Hiina. Maaletoja: Tiny Accs. Materjal: toidusilikoon (keemiliste lisanditeta).
  • Tarne: 2-3 tööpäeva
Puhasta
Heleroosa beebitüdrukute komplekt / Tiny Accs / 00205PTA
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.