Suuruse määramine

Õigete lastejalatsite valimisel pidage meeles, et lapse jalad kasvavad pidevalt. Kontrollime sageli oma lapse jalanõude suurust, kuna ta ei suuda veel kindlaks teha, kas ta hakkab neid välja kasvama. Kui kingad said väikesed või kui olete varbaküünte külge klammerdudes, siis vajate kindlasti suuremaid kingi. Siiski ei soovitata osta kingi, mis on ühe suuruse võrra suuremad, sest liiga pikad, liiga laiad kingad ei hoia jalga õigesti, mis mõjutab negatiivselt laste jalgade arengut, rääkimata sellest, et väikesel lapsel on kergem suurte kingadega komistama.

Sisetalla pikkuse mõõtmine:

Mõõtmised viiakse läbi sokkides või sukkades, mida laps kannab tavaliselt uute kingadega iga päev. Mõõtke ainult paljajalu juhul, kui laps hakkab neid jalatseid jalatsid palja jalaga kandma.

Jala raskuse täielikuks ülekandmiseks laske lapsel seista paberitüki peal. Joonista lapse jala ümber ring ja mõõda kõige pikem vahe kanna ja varvaste vahel. Soovitatav on mõõta mõlemat jalga eraldi, kuna kahe jala vahel võivad olla erinevused ja alati tuleks kaaluda suuremat suurust.

Õige kinga suuruse valimisel peaksite kaaluma, kas toodet soovitatakse tavalistele / õhukestele või normaalsetele / laiadele jalgadele Meie soovitusi ja üksikasjalikumat teavet toote kohta saate lugeda valitud kingade tootekirjeldusest.

Sisetalla  pikkuse andmetele pääsete juurde,  klõpsates tootelehel linki „ Suurustabel”. Suurustabelil  olevad andmed ei näita sisetalla / kinga  kogupikkust, vaid lapse jala suurust. 

Mõõdetud sisetalla pikkusele pole vaja lisada veel 5-7 millimeetrit,   soovitatav suurus näitab ideaalset kinga suurust. 

Kui olete valinud õige suuruse, peate vaid leidma ideaalsed kingad!!!  Kui teil on küsimusi meie toodete või alltoodud suurustabelite kohta, võtke julgesti ühendust meie tugitiimiga.  Ilusat ostlemist!