tasakaalulaud

WOBBEL

Kutse kasvamiseks

Osta kohe
tasakaalulaud

WOBBEL

Kutse kasvamiseks

Osta kohe

WOBBELi lugu

Wobbel ei ole lihtsalt tasakaalulaud; see on sild kujutlusvõime ja aktiivsuse maailma, mille on inspireerinud Waldorfi haridusfilosoofia. See muudab füüsilise tegevuse mänguks, ühendades põlvkondi ja äratades kujutlusvõimet. See on kutse liikumisele ja loovusele, pakendatuna stiilsesse disaini, mis püüab pilku ja sobitub sujuvalt igasse interjööri.

Osta kohe

Tasakaal ja jõud

Wobbel soodustab tasakaalu ja jõu arengut mängu ja kasutamise ajal, aidates tõhusalt kaasa füüsilise teadlikkuse ja tasakaalutunde arengule. See võimaldab eraldada konkreetsed lihasrühmad ja treenida suuri lihasgruppe, sobides lastele, täiskasvanutele ja eakatele.

Osta kohe

Ilus ja Praktiline

Wobbel ühendab esteetilise veetluse funktsionaalsusega. See ese mitte ainult ei kaunista ruumi oma ainulaadse kuju ja kvaliteetsete materjalidega, vaid leiab ka praktilist kasutust igapäevaelus. See võib olla köögis astmelauana, võimaldades lastel ilma täiskasvanute abita käsi pesta ja osaleda toiduvalmistamises, näiteks küpsiste küpsetamises.

Osta kohe

Vaikus ja rahu

Oma kogemuse põhjal mõjub Wobbel lastele nagu magnet. Mitte ainult energiliste ja lõbusate mängude jaoks (samuti koos), vaid ka vaiksete hetkede ja üksikmängu jaoks.

Lisaks arendusvõimalustele inspireerib Wobbel oma muljetavaldava, kuid määratlemata kaardus kujuga. See kuju ergutab loovust.

Osta kohe
WOBBEL

VALI OMA LEMMIK

New