Tasakaalulaud | WOBBEL Original | Läbipaistev lakk ilma vildita

  122.50 

   

  Wobbel Original äbipaistva lakiga, ilma vildita, ühendab ajatu elegantsi ja ülima meisterlikkuse.

  Valmistatud parimast Euroopa pöögipuust ja kaetud selge lakiga, see esitleb puidu loomulikku ilu ja tekstuuri.

  See keskkonnasõbralik valik edendab tasakaalu, jõudu ja koordinatsiooni nii laste kui ka täiskasvanute seas.

  See on mõeldud aktiivseks mänguks, kujutlusvõime arendamiseks, lõõgastumiseks ja isegi esteetiliselt meeldivaks kodukaunistuseks.

  Wobbel Olgu see kasutuses harjutuste, jooga või kui ainulaadne sisekujunduselement, toetab Wobbel Original dünaamilist ja tervislikku elustiili, sulandudes sujuvalt igasse ruumi dekoori.

  Enne kasutamist tutvu juhistega ning hoiatustega, mida saad leida siit.

  Wobbel Original mõõtmed:  90 x 30 cm
  Wobbel Original Kaal: 4.5 kg
  Vanusevahemik Wobbel Original: 0 kuni 100 aastat
  Maksimaalne koormus: kuni 200 kilogrammi


  Wobbel on vastupidav puidust kumer laud nii lastele kui täiskasvanutele. Traditsioonilise Waldorfi kaarelaua kontseptsiooni uuendatud versioon on mõeldud vastupidavuseks ja iluks. Lastele meeldib loomulikult sellega erinevalt kiikuda, mis arendab jõudu, tasakaalustamisoskusi ja enesekindlust. Wobbel on enamat kui lihtsalt kiiklaud, lapsed kasutavad seda igasugusteks mängudeks – see võib olla sild, katus, tool või isegi aste. Kui laps tutvub Wobbeliga, teab ta instinktiivselt, mida teha. Wobbel kasvab koos teie lapsega, nooremad lapsed võivad sellele roomata ja õrnalt kiikuda, kasutada seda oma mänguasjade sillana, samal ajal kui vanemad lapsed seisavad ja kiiguvad ning kasutavad Wobbelit ehitusklotside või kuuliradade alusena.


  Kvaliteetsest Euroopa FSC sertifikaadiga pöögipuust kihid pressitakse kõrge rõhu all, et vormida kurv. Lauad on valmistatud Belgias ja on äärmiselt tugevad, taludes kuni 200 kg kaalu. Kõik viimistletakse Hollandis ja tulemuseks on ilus tugev laud, mis on valmistatud täiesti looduslikest ja jätkusuutlikest materjalidest.


  Sobib alates 0+ kuud ja on sobilik kõigile vanustele, kaasa arvatud täiskasvanutele, arendades süvalihaste tugevust ja tasakaalustamisoskusi. CE sertifitseeritud kuni 200 kg kaalupiiranguga, on mõeldud kiikumiseks ühe lapse poolt korraga.

  Ohutusnõuanded hõlmavad täiskasvanute järelevalvet, libisemise vältimiseks tuleks vältida sokkide või libedate jalanõude kandmist, tagada Wobbeli ümber piisav vaba ruum turvaliseks mänguks.  Nüüd saadaval ka versioonis, mida saate ise värvida. Need saab alla laadida siit.

  Wobbel kaartide komplekti on laiendatud. Nüüd 8 uue kaardiga.

  Nende 24 kaardiga kutsume suuri ja väikeseid inimesi koos mängima ja liikuma Wobbeli peal ja ümber.

  Valige igal nädalal inspiratsiooniks kaartide seeria. Näiteks neli sama värvi või üks igast värvist. Andke sellele kodus toreda koha. Või mängige mängu!

  On 6 kaartide komplekti, kasutusjuhend ja lisamälumäng. Kõik ühes failis. Prindi need ilusale paksule paberile ja lõika välja.

  Nautige!

     Allalaadimised: Inglise keeles

  Nende kaartide autoriõigus kuulub Wobbel BV-le. Ideed, disaini ja tekste ei tohi kopeerida.

  Need kaardid ei ole mõeldud müügiks.

  Kasutage kaarte ja Wobbel lauda alati vanemliku järelevalve all. Lisajuhised leiate nii kaartide kui ka Wobbeli kasutusjuhendist.


  Wobbel Original Läbipaistev Lakiga Tasakaalulaud

  Wobbeli Lugu

  Tasakaal mängu kaudu

  Wobbeli lugu algab Hollandist, kus kaks isa, olles inspireeritud Waldorfi pedagoogiast ja soovides luua midagi erilist oma lastele, tulid välja tasakaalulaua kontseptsiooniga. Need lauad olid disainitud mitte ainult kui mänguasi lastele, mis edendab füüsilist arengut ja tasakaalu, vaid ka kui ese, mis võiks sujuvalt sobituda kaasaegse kodu interjööri oma stiilse disaini tõttu.

  Wobbeli ajaloo võtmehetkeks oli nende rõhuasetus jätkusuutlikkusele, kasutades lõpuni viimistlemiseks kõrgekvaliteedilist Euroopa puitu, mis on sertifitseeritud FSC poolt, ja looduslikke materjale. See rõhutas nende pühendumust mitte ainult pakkuda lastele lõbu ja arengut võimaldavat vahendit, vaid teha seda ka meie planeedi tuleviku arvestamisega.

  Ajapikku muutus Wobbel populaarseks mitte ainult laste, vaid ka täiskasvanute seas, tänu oma fitness- ja lõõgastumisvõimalustele. Wobbel arenes multifunktsionaalseks esemeks, mida saab kasutada aktiivseks mänguks ja harjutusteks, samuti meditatsiooniks või lihtsalt kui dekoratiivelemendiks.

  Seega on Wobbel näide sellest, kuidas lihtne idee võib muutuda globaalseks tooteks, mis mitte ainult ei too rõõmu ja kasu lastele ja täiskasvanutele üle kogu maailma, vaid teeb seda ka keskkonda austades.

  Wobbel Original Läbipaistev Lakiga Tasakaalulaud

  Valmistatud Hollandis

  Kaal 4.5 kg

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

  Tasakaalulaud | WOBBEL Original | Läbipaistev lakk ilma vildita